Po shfaqen 49–60 nga 78 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- RADEON (1)
- Intel HD Share (1)
Biznese
OCOM OCPP-M086 Universal Thermal Printer, 80mm, USB & Bluetooth, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCPP-M086 |
| Tipi | Thermal Printer |
| Gjerësia e Letrës | 80 mm |
| Lidhjet | USB/ Bluetooth |
| Ngjyra | Black |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM OCPP-M15 Thermal Receipt Printer 58mm, USB & Bluetooth, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | OCPP-M15 |
| Lloji | Thermal Receipt Printer |
| Gjerësia e Letërs | 58mm |
| Shpejtësia | 70mm/sec |
| Lidhja | USB & Bluetooth |
| Ngjyra | Black |
| Status | New |
OCOM POS-1516 POS Terminal 15.6″ FHD Touchscreen, Intel i5, 4GB RAM, 128GB SSD, HD Graphics 530, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Modeli | POS-1516 |
| Tipi | POS Machine / All-in-One |
| CPU | Intel Core i5-6500, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 4 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Display | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Grafikë | Intel HD Graphics 530 |
| Përdorimi | Market, Restorant, Bar, Farmaci, Biznes |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1566-W 15.6” FHD Touchscreen, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1566-W |
| Procesor | Intel Core i5 Gen5, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Ekran | 15.6″ FHD Touchscreen |
| Përdorimi | POS/Fiskalizim/Retail/Restorant |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1801 AiO Machine 18.5″ FHD Touchscreen, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1801 |
| CPU | Intel Core i5, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 18.5″ Full HD, Touchscreen |
| Type | POS Machine/All-in-One |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
OCOM POS-1801-D AiO Machine 18.5” FHD Touchsreen +Customer Display, Intel i5, 8GB RAM, 128GB SSD, New
Në Stok
| Brand | OCOM |
|---|---|
| Model | POS-1801-D |
| Procesor | Intel Core i5 Gen4, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Ekran | 18.5″ Touchscreen + 11.6″ Customer Display |
| Tipi | POS Machine/All-in-One |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Onyx Healthcare INC. 19″ FHD Touchscreen POS Terminal, Intel i7, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | Pos Onyx |
|---|---|
| Model | Healthcare INC. |
| Procesori | Intel Core i7-3555LE, 2 Core (3.20GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 4000 |
| Ekrani | 19″ Full HD Touchscreen |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Perde Projektori me Tripod (178 x 178cm), New
Në Stok
| Produkt | Perde Projektori me Tripod |
|---|---|
| Dimensionet | 178 × 178 cm |
| Materiali | White Reflective Surface |
| Mekanizmi | Foldable Tripod |
| Përdorimi | Kino / Klasë / Konferencë |
| Statusi | New |
Perde Projektori Murale (210 x 210cm), New
Në Stok
Pokitter Pod Mini Smart Projector, FHD 1080P, Android TV, Wi-Fi/Bluetooth, Auto Focus, New
Në Stok
| Brand | Pokitter |
|---|---|
| Model | Pod Mini |
| Tipi | Smart Projector |
| Rezolucioni | Full HD 1080P |
| Ndriçimi | 200 ANSI Lumens |
| Screen Size | 40″ – 120″ |
| Fokusimi | Auto Focus/ Keystone |
| Sistemi | Android TV |
| Wireless | Wi-Fi/ Bluetooth 5.0 |
| Statusi | New |
Printer Termik Epson TM-T88V, USB, Paper 80mm–58mm, Print 300mm/s, 180dpi, 24V 1.8A
Në Stok
| Brand | Epson |
|---|---|
| Model | TM-T88V |
| Print Speed | Deri në 300 mm/sek |
| Rezolucioni | 180 dpi |
| Interface | USB / Serial / Ethernet |
| Paper | 80mm / 58mm |
| Power | 24V DC, 1.8A |
| OS Support | Windows / Linux / POS systems |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
ROKU H500R Smart Projector FHD, Android/OS, WiFi, Bluetooth, Home Cinema, New
Në Stok
| Brand | ROKU |
|---|---|
| Model | H500R |
| Tipi | Smart Projector |
| Rezolucioni | Full HD 1920 × 1080 |
| Sistemi | Android OS |
| Aplikacione | YouTube/ Netflix |
| Lidhjet | Wi-Fi/ Bluetooth |
| Përdorimi | Home Cinema/ Gaming |
| Statusi | New |
Load more products
Loading...