Po shfaqen 1–12 nga 107 përfundime gjithsej
Out of stock
| BRAND | APPLE |
| MODEL | MACBOOK AIR M4 |
| CPU | M4 CHIP (10 CORE CPU) |
| RAM | 16 GB RAM |
| STORAGE | 256 GB |
| GPU | 8 CORE |
| SCREEN | 13.6 INCH LIQUID RETINA |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Out of stock
94 900 L – 129 900 LInterval çmimesh: 94 900 L deri më 129 900 L| BRAND | APPLE |
|---|---|
| MODEL | MACBOOK AIR M4 |
| CPU | M4 CHIP (10-core CPU) |
| RAM | 16 GB RAM |
| SCREEN | 13.6″ 15,3″ Liquid Retina |
| STATUS | New |
| GARANCIA | 12 muaj |
Out of stock
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Air M4 |
| CPU | Apple M4 Chip, 10-Core CPU |
| RAM | 16 GB Unified Memory |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 10-Core GPU |
| Screen | 15.3″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2015 |
| Procesori | Intel Core i7-4980HQ 4.00GHz |
| RAM | 16GB |
| Storage | 256GB SSD |
| Madhësia e ekranit | 15.4 inch Retina |
| Gjendja e produktit | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Inspiron 3793 |
| Procesori | Intel Core i7-1065G7 (4 Core / 8 Threads, 3.90GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe Samsung |
| Grafika | NVIDIA GeForce MX230 2GB + Intel Iris Plus |
| Ekrani | 17.3” IPS Full HD (1920×1080) |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 7390 x360 |
| CPU | Intel Core i5 Gen8, 4 Core (3.40 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Ekrani | 13.3″ FHD x360 Touchscreen |
| GPU | Integrated Intel UHD Graphics 620 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3420 |
| Procesor | Intel Core i3-1115G4, 2 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 (3200MHz) |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics |
| Ekran | 14.1″ Full HD |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 3490 |
| CPU | CORE i5-8550U (4,0 GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 512 GB SSD |
| GPU | RADEON R7 M460 / 2 GB |
| SCREEN | 14.1 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Latitude 3510 |
| CPU | Intel Core i5-10210U (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5300 |
| CPU | CORE i5-8365U (4,10GHz) |
| RAM | 16 GB RAM DDR4 |
| STORAGE | 256 GB SSD NVMe |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Latitude 5310 |
| Procesori | Intel Core i5-10310U, 4-core (4.4GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 13.3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | LATITUDE 5320 |
| CPU | CORE i5-1145G7 |
| RAM | 16 GB DDR4 RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD M.2 |
| SCREEN | 13,3 INCH FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari