Po shfaqet përfundimi i vetëm
Në Stok
| Karakteristikë | Detajet |
|---|---|
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3591 |
| CPU | Core Ultra 5 – 135H (14 Core 4.60GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 (5600MHz) |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | 4 GB GDDR6 NVIDIA RTX 500 Ada |
| Screen | 15.6 Inch Full HD |
| Status | New |
| Garancia | 24 muaj |
| Windows License | 11 Pro |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari