| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro 2020 |
| CPU | Intel Core i5-8257U, 4 Core (3,90GHz) |
| RAM | 16 GB Storage |
| Storage | 256 GB Storage |
| Ekrani | 13.3″ Retina Display IPS |
| Statusi | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Hurry and get discounts on all Apple devices up to 20%
Sale_coupon_15
58 900 L Çmimi origjinal qe: 58 900 L.34 900 LÇmimi i tanishëm është: 34 900 L.
Terheqja e produktit duhet te behet brenda 24 oreve!
Falas
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
24-48 ore
L300
Produkti niset brenda dites nese porosia behet para ores 17:00
4-7 Ditë
L1,200
Mënyrat e pagesës:
Apple MacBook Pro 2020 vjen me një Intel Core i5-8257U, një procesor me 4 bërthama dhe frekuencë deri në 3.90GHz që mundëson një përvojë të shpejtë dhe të qëndrueshme, si për aplikacione të zakonshme ashtu edhe për punë më të rëndë si video-editing dhe dizajn grafik.
16GB Memory ofron mundësi të shkëlqyera për multitasking dhe lejon hapjen e shumë aplikacioneve dhe skedarëve pa ngadalësim. 256GB Storage siguron ruajtje të shpejtë dhe efikase për të gjitha dokumentet, aplikacionet dhe skedarët tuaj të rëndësishëm.
Ky MacBook Pro 2020 ka një ekran 13.3″ Retina Display që ofron cilësi të jashtëzakonshme të imazhit me rezolutë 2560 x 1600, duke siguruar detaje të mprehta dhe ngjyra të sakta. Për më tepër, është projektuar për t’u përdorur gjatë gjithë ditës, me një jetëgjatësi të baterisë deri në 10 orë.
Ai gjithashtu ka Touch Bar dhe Touch ID, duke ofruar siguri shtesë dhe mundësi për të përmirësuar produktivitetin. Vjen i përdorur, por është në gjendje të shkëlqyer dhe vjen me 6 muaj garanci, që siguron besueshmëri dhe mbështetje shtesë për blerësin.
| Brand |
Apple |
|---|
| Processor |
i5 |
|---|
| Ram |
16GB |
|---|
| Storage |
256GB SSD |
|---|
| Display |
13" |
|---|
| Status |
Used |
|---|
Out of stock
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Në Stok
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari
Shqyrtime
Clear filtersEnde pa shqyrtime.