Po shfaqen 1–12 nga 16 përfundime gjithsej
Asus
ASUS BE24A 24″ FHD Profesional Monitor, VGA/DVI/DP
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | BE24A |
| Ekrani | 24″ |
| Rezolucioni | Full HD (1920 x 1080) |
| Lidhjet | VGA, DVI, DisplayPort |
| Tipi Panelit | IPS |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus CP62308 SFF Desktop PC, Intel G2020, 8GB RAM, 128GB SSD, Intel HD Graphics
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | CP6230 SFF |
| Procesor | Intel Pentium G2020, 2 Core (2.90GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafikë | Intel HD Graphics |
| Sistemi Operativ | Windows 10 Pro |
| Përdorimi | Office / Internet / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus Desktop PC, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, NVIDIA GTX980/4GB
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce GTX 980 4GB |
| Përdorimi | Gaming / Office / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Asus MX279 27″ FHD, Monitor Profesional ,60Hz, 5ms, HDMI + VGA
Në Stok
| Brand | Asus |
| Model | MX279 |
| Display | 27″ Inch IPS |
| Resolution | Full HD 1920×1080 |
| Response Time | 5 ms |
| Interface | HDMI + VGA |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Status | Used |
ASUS NVIDIA GeForce RTX 3050 6GB Graphics Card, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Memory | 6 GB GDDR6 |
| Interface | PCI Express 4.0 |
| Outputs | HDMI / DisplayPort |
| Arkitektura | NVIDIA Ampere |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Asus RM750X – AMD Ryzen 7 3700X, 8GB RAM, 128GB SSD, 8GB Radeon RX 5700 XT,
Në Stok
| Brand | ASUS |
| Model | RM750X |
| CPU | AMD RYZEN 7 3700X |
| RAM | 8 GB RAM |
| SSD | 128 GB SSD |
| GPU | 8GB AMD RADEON RX 5700 XT |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | USED |
Asus ROG Loki SFX-L PSU, 850W, ATX 3.1/PCIe 5.0, New
Në Stok
| Brand | ASUS ROG |
|---|---|
| Model | Loki SFX-L 850W Platinum |
| Fuqia | 850W |
| Standard | ATX 3.1 / PCIe 5.0 Ready |
| Efikasiteti | 80+ Platinum |
| Modular | Full Modular |
| Lidhja GPU | 16-pin 12VHPWR |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS ROG RYUJIN III WB CPU Water Block Cooler, 3.5″ LCD, New
Në Stok
| Brand | ASUS ROG |
|---|---|
| Model | RYUJIN III WB White Edition |
| Tipi | CPU Water Block / Custom Loop |
| Cooling | Liquid Cooling |
| Display | 3.5″ Full Color LCD |
| VRM Cooling | Embedded Axial-tech Fan |
| Socket Support | Intel LGA 1851/1700 & AMD AM5/AM4 |
| RGB | Custom LCD Animation |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS ROG Strix G18 18″ FHD+ Gaming Laptop, Ryzen 9, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | ROG Strix G18 G814PH |
| Procesor | AMD Ryzen 9 8940HX, 16 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Ekran | 18″ Full HD+ |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS RT-AX53U WiFi Router Dual-Band, 2.4 GHz / 5 GHz, 1800 Mbps Speed, High Performance Networking
Në Stok
| Brand | ASUS |
| Model | RT-AX53U |
| Type | WiFi Router |
| Operating Frequency | 2.4 GHz / 5 GHz |
| Speed | 1800 Mbps (5 GHz) / 574 Mbps (2.4 GHz) |
| Status | New |
ASUS TUF VG279QM 27″ FHD Gaming Monitor, 280Hz, 1ms, G-SYNC, HDR 400, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | TUF Gaming VG279QM |
| Display | 27″ Full HD |
| Refresh Rate | 280Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Features | G-SYNC, HDR400 |
| Inputs | HDMI/DisplayPort |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
ASUS Vivobook 16X 16″ FHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 4050/6GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Vivobook 16X |
| CPU | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 16″ Full HD+, 120Hz |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
