Po shfaqen krejt 5 përfundimet
BeeLink
BeeLink EQi Mini PC, Intel i3 Gen12, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, New
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | EQi Mini PC |
| CPU | Intel Core i3-1220P, 10 Core (4.4GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
BeeLink EQi Mini PC, Intel i7 Gen13, 32GB Memory, 1TB Storage, Input 100-240V, 50/60Hz, 1.9A
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | EQi Pro Mini PC |
| CPU | Intel Core i7-13620H, 12-core (4.9GHz) |
| Memory | 32 GB |
| Storage | 1 TB |
| Input | 100-240V, 50/60Hz, 1.9A |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
BeeLink EQR Mini PC, AMD Ryzen 5 6600U, 24GB Memory, 500GB Storage,100-240V, 50/60Hz, 1.9A
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | EQR Mini PC |
| CPU | AMD Ryzen 5 6600U |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Memory | 24 GB |
| Storage | 500 GB |
| Input | 100-240V, 50/60Hz, 1.9A |
| Statusi | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
BEELINK GTI MINI PC i9-13900HK, 32GB Memory, 1TB Storage, Input 100-240V, 50/60Hz, 1.9A
Në Stok
| Brand | Beelink |
|---|---|
| Model | Beelink GTI Mini PC |
| CPU | Intel Core i9-13900HK (14 Core) |
| GPU | Integrated Graphics |
| RAM | 32 GB Memory |
| Storage | 1 TB SSD |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
BeeLink Mini PC, Intel N95, 12GB DDR5, 1TB SSD, 100-240V, 50/60Hz, 1.5A, New
Në Stok
| Brand | BeeLink |
|---|---|
| Modeli | Mini PC |
| CPU | Intel N95, 4-core (3.40GHz) |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| RAM | 12 GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD |
| Input | 100-240V, 50/60Hz, 1.5A |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |