Po shfaqet përfundimi i vetëm
CyberPower
CyberPower GXi2000CSTV3, Ultra 5, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Model | GXi2000CSTV3 |
| Procesori | Intel Core Ultra 5 225F, 10 Core (4.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |