Po shfaqen 1–12 nga 108 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- AMD (1)
- Core Ultra 5 (1)
- Core Ultra 7 (2)
- Core Ultra 9 (1)
- i3 (4)
- i5 (40)
- i7 (22)
- Ryzen 5 (1)
- Ryzen 7 (1)
- Xeon (9)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- New (35)
- Produkt Vitrine (2)
- Used (75)
Dell
Acer ConceptD CP3271K 27″ 4K UHD Gaming Monitor, 1 ms, NVIDIA G‑SYNC
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | ConceptD CP3271K |
| Display | 27″ 4K UHD IPS |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Features | G-SYNC Compatible |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 muaj |
Dell 14 Plus DB14250 14″ 2.8K OLED Buisness Laptop, Intel Ultra 7, 32 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 14 Plus DB14250 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Display | 14″ 2.8K, OLED |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell 15 DC1525O 15.6″ FHD Buisness Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 15 DC1525O |
| Ekrani | 15.6″ Full HD |
| CPU | Intel Core i7-1355U, 10 core (5.00 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris Xe Graphics |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell 2408WFPB 24″ FHD Monitor Profesional, 60 Hz, HDMI/DVI-D
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | 2408WFPb |
| Display | 24″ Full HD (1920×1200) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 6 ms |
| Inputs | HDMI / DVI-D |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW2525HM 24.5” FHD Gaming Monitor, 320Hz, 0.5ms, G-SYNC/FreeSync Premium, New
Në Stok
| Brand | Dell Alienware |
|---|---|
| Model | AW2525HM |
| Ekran | 24.5” Fast IPS |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 320 Hz |
| Response Time | 0.5 ms |
| Adaptive Sync | G-SYNC/ FreeSync Premium |
| HDR | HDR400 |
| Lidhjet | HDMI/ DisplayPort/ USB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW2725DM 27″ 2K IPS Monitor Gaming, 180Hz, 1ms, AMD FreeSync, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware AW2725DM |
| Display | 27″ 2K IPS |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW3225DM 32″ 2K VA Monitor Gaming, 180Hz, 1ms, AMD Free Sync, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Alienware AW3225DM |
| Display | 32″ 2K VA |
| Resolution | 2560 × 1440 |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware AW3425DWM 34″ Curved VA WQHD Gaming Monitor, 180Hz, 1ms, HDR400, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware AW3425DWM |
| Display | 34″ Curved WQHD |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1 ms |
| HDR | DisplayHDR 400 |
| Features | AMD FreeSync |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell E2225H 21.5″ FHD Monitor, 75Hz, DP/VGA, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | E2225H |
| Screen | 21.5″ Full HD |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Panel | Anti-Glare |
| Input | DisplayPort, VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell E2422H 24″ FHD Monitor, 60Hz, DP/VGA, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | E2422H |
| Screen | 24″ Full HD |
| Panel | VA / Anti-Glare |
| Refresh Rate | 60Hz |
| Response Time | 5ms / 8ms |
| Input | DisplayPort, VGA |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell ECT1250 Tower Desktop PC, Intel i5 Gen14, 8GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel UHD 770, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | PC Tower ECT1250 |
| Procesori | Intel Core i5-14400, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 8 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafika | Intel UHD 770 Graphics |
| Aksesorë | Keyboard + Mouse |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
