Po shfaqen krejt 2 përfundimet
DJI
DJI Neo Compact Drone, 12MP, 4K 30fps Video, 22GB Storage, New
Në Stok
| Brand | DJI |
|---|---|
| Model | Neo |
| Lloji | Compact Drone |
| Memoria | 22 GB |
| Foto Maksimale | 12 MP |
| Video Maksimale | 4K 30fps |
| Koha e Fluturimit | Deri në 18 Minuta |
| Shpejtësia Maksimale | 16 m/s |
| Status | New |
DJI Osmo Action 4 Standard Combo, Kamera 4K, 155° FOV, RockSteady 3.0, Waterproof 18m, New
Në Stok
| Brand | DJI |
|---|---|
| Model | Osmo Action 4 Standard Combo |
| Video | 4K UHD deri në 120 fps |
| Stabilizimi | RockSteady 3.0 + HorizonSteady |
| Ekrani | Dual Touchscreen |
| Rezistenca ndaj ujit | Waterproof deri në 18 m |
| Bateria | Deri në 160 min përdorim |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |