Po shfaqen krejt 2 përfundimet
EnerGenie
EnerGenie EG-UPS-034 1500VA/900W UPS, Mbrojtje Profesionale për PC, Server & Pajisje Zyre, New
Në Stok
| Brand | EnerGenie |
|---|---|
| Modeli | EG-UPS-034 |
| Kapaciteti | 1500VA / 900W |
| Output | 220V |
| Frekuenca | 50/60Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
EnerGenie EG-UPS-B650 650VA/390W UPS, 2× Schuko, New
Në Stok
| Brand | EnerGenie |
|---|---|
| Model | EG-UPS-B650 – 650VA UPS |
| Input | 220V |
| Frequency | 50/60Hz |
| Output | 220V |
| Capacity | 650VA / 390W |
| Dimensionet | 280 × 185 × 95 mm |
| Pesha | 4.5 kg |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |