Po shfaqen 13–18 nga 18 përfundime gjithsej
HP
HP Z6 G4 Workstation Desktop, Intel Xeon Gold 5122 x2, 64GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro P4000/8GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z6 G4 Workstation |
| CPU | Intel Xeon Gold 5122 x2, 16 Core (3.70GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD M.2 NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P4000 8GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z6 G4 Workstation, Xeon Gold 2x, 64GB DDR4, 512GB SSD NVMe, RTX A5000/24GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z6 G4 Workstation |
| CPU | Intel Xeon Gold 5122 x2, 8 Core (3.70GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A5000 24GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP Z640 Workstation, Intel Xeon E5-1650 V4, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, 4GB NVIDIA Quadro K1200
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | Z640 WORKSTATION |
| CPU | E5-1650 V4 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA QUADRO K1200 (4 GB) |
| STATUS | USED |
HP Z840 Workstation, 2x Xeon E5 V4, 64GB RAM, 512GB SSD, 8GB NVIDIA RTX 2080 Super
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z840 WORKSTATION |
| CPU | 2x XEON E5-2620 V4 (16 CORE, 3,0 GHz) |
| RAM | 64 GB |
| ROM | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GEFORCE RTX 2080 SUPER / 8 GB |
| STATUS | USED |
HP ZBook Fury 15 G8 Workstation Laptop, Intel Xeon, 64GB RAM, 1TB SSD, Quadro T1200
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 15 G8 |
| Procesor | Intel Xeon W‑11955M, 8-core, 5.0 GHz |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro T1200, 4 GB |
| Ekran | 15,6″ Full HD |
| Gjendja | Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Studio x360 G5 15.6″ FHD Touch Workstation Laptop, Xeon E-2176M, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro P1000/4GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Studio x360 G5 |
| Procesor | Intel Xeon E-2176M, 6 Core (4.40GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro P1000 4GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD Touchscreen, x360 Convertible |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
