Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Power Tree
Power Tree UPS 1500VA/1350W, Output 230V, New
Në Stok
| Brand | Power Tree |
|---|---|
| Model | UPS 1500 VA / 1350 Watts |
| Input | 130 – 300V AC |
| Frequency | 50/60 Hz |
| Output | 230V ±10% |
| Capacity | 1500VA / 1350W |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Power Tree UPS 850VA / 510W Backup Power Supply, 230V AC, New
Në Stok
| Brand | Power Tree |
|---|---|
| Model | UPS 850 VA / 510 Watts |
| Input Voltage | 130 – 285 V AC |
| Output Voltage | 230 V AC ±10% |
| Frekuenca | 50/60 Hz |
| Kapaciteti | 850 VA / 510W |
| Përdorimi | PC, Router, POS, Pajisje Elektronike |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |