Po shfaqet përfundimi i vetëm
RedMagic
REDMAGIC Astra 9.06” OLED 2.4K Gaming Tablet, Snapdragon 8 Elite, 24GB RAM, 1TB Storage, 8200mAh, Android 15, New
Në Stok
| Brand | REDMAGIC |
|---|---|
| Model | Astra Gaming Tablet |
| Procesori | Snapdragon 8 Elite |
| RAM | 24GB |
| Storage | 1TB |
| Ekrani | 9.06” OLED 2.4K, 165Hz |
| Bateria | 8200 mAh Fast Charging |
| Sistemi Operativ | Android 15 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |