Po shfaqen 25–36 nga 45 përfundime gjithsej
Filtroji sipas
- SNAPDRAGON (3)
- i7 (1)
Filtroji sipas
Filtroji sipas
- 128GB (2)
- 16 GB (1)
- 4 TB SSD (1)
- 128GB SSD (2)
- 256GB SSD (1)
- 512GB SSD (1)
- 1TB SSD (2)
- 64GB MEMORY (2)
- 128 GB MEMORY (1)
- 256 GB MEMORY (3)
- 512GB MEMORY (3)
Filtroji sipas
- New (37)
- Produkt Vitrine (1)
- Used (6)
Samsung
Samsung Odyssey G3 G30D 27″ FHD Gaming Monitor, 180Hz, 1ms, AMD Free Sync, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Odyssey G3 G30D |
| Ekran | 27″ VA |
| Rezolucioni | Full HD (1920×1080) |
| Refresh Rate | 180 Hz |
| Response Time | 1 ms |
| Adaptive Sync | AMD FreeSync |
| Lidhjet | HDMI/DP/HDR10 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Odyssey G3 S24AG304NU 24″ FHD Gaming Monitor, 144Hz, 1ms, FreeSync Premium, HDMI/DP, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Odyssey G3 S24AG304NU |
| Display | 24″ Full HD, VA Panel |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1ms |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Adaptive Sync | AMD FreeSync Premium |
| Connectivity | HDMI, DisplayPort |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Odyssey G5 32” (QHD) 2K Curved Gaming Monitor, 165Hz, 1ms, DP/HDMI, HDR10, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Odyssey G5 (LS32CG552EUXEN) |
| Display | 32″ Curved QHD |
| Rezolucioni | 2560 × 1440 (2K) |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Response Time | 1ms |
| Panel | VA |
| Lidhjet & Sync | HDMI/ DisplayPort/ AMD FreeSync Premium |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Odyssey G5 G55C 27″ 2K QHD Gaming Monitor, 165Hz, 1ms, HDR10 & HDMI/DP, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Odyssey G5 G55C |
| Ekran | 27″ |
| Rezolucioni | 2K (2560×1440) |
| Refresh Rate | 165 Hz |
| Response Time | 1 ms |
| HDR & Porta | HDR10, HDMI, DisplayPort |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Odyssey G8 OLED 32” 4K UHD Gaming Monitor, 240Hz, 0.03ms, HDR10+, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Odyssey G8 OLED |
| Display | 32″ OLED |
| Resolution | 4K (3840 x 2160) |
| Response Time | 0,03 ms |
| Refresh Rate | 240 Hz |
| Contrast | 1,000,000:1 |
| Color Gamut | -99% DCI-P3 |
| HDR | HDR10+ Gaming |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
SAMSUNG PORTABLE SSD T7 1TB
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | Portable SSD T7 |
| Kapacitetet | 1TB NVMe SSD |
| Shpejtësia e leximit | Deri në 1,050 MB/s |
| Shpejtësia e shkrimit | Deri në 1,000 MB/s |
| Ndërfaqja | USB 3.2 Gen2 (10 Gbps) |
| Përputhshmëria | Windows 7+, macOS X 10.10+, Android Lollipop |
| Siguria | AES 256-bit hardware encryption; softuer Samsung Portable SSD & Magician |
| Rezistenca ndaj rënies | Deri në 2 metra |
| Përmasat | 85 × 57 × 8.0 mm |
| Pesha | 58 gramë |
| Status | New |
Samsung Portable SSD T7 Shield 1TB NVMe, USB 3.2 Gen2, AES 256-bit, IP65 Water & Dust Resistant, 1,050MB/s Read, 1,000MB/s Write
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | Portable SSD T7 Shield |
| Kapacitetet | 1TB NVMe SSD |
| Shpejtësia e Leximit | Deri në 1,050 MB/s |
| Shpejtësia e Shkrimit | Deri në 1,000 MB/s |
| Ndërfaqja | USB 3.2 Gen2 (10 Gbps) |
| Përputhshmëria | Windows 7+, macOS X 10.10+, Android Lollipop |
| Siguria | AES 256-bit hardware encryption; softuer Samsung Portable SSD & Magician |
| Rezistenca ndaj ujit/pluhurit | Certifikatë IP65 |
| Rezistenca ndaj rënies | Deri në 3 metra |
| Përmasat | 88 × 59 × 13 mm |
| Pesha | 98 gramë |
| Status / Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Portable SSD T9 4TB, USB-C, Deri në 2,000 MB/s, Shpejtësi e Lartë dhe Portabilitet Maksimal
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Portable SSD T9 |
| Kapaciteti | 4TB |
| Shpejtësia e transferit | Deri në 2,000 MB/s |
| Lloji i lidhjes | USB 3.2 Gen 2 / USB-C |
| Rezistenca | I qëndrueshëm ndaj goditjeve dhe rënieve të lehta |
| Portabiliteti | Kompakt dhe i lehtë për të marrë kudo |
| Siguria | Enkriptim AES 256-bit opsional |
| Sistemet e mbështetura | Windows, macOS, Android |
Samsung QB75H 75” FHD LED, 60Hz, 8ms, HDMI/USB, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | QB75H |
| Ekrani | 75″ LED Commercial Display |
| Rezolucioni | Full HD (1920 × 1080) |
| Refresh Rate | 60 Hz |
| Response Time | 8 ms |
| Audio | 2× 10W Speakers |
| Lidhjet | HDMI/ DV/ VGA/ USB |
| Përdorimi | Digital Signage / Biznes / Prezantime |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung QM43N 43″ Smart Signage Display, 4K UHD, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | QM43N |
| Screen Size | 43″ |
| Type | Smart Signage Display |
| Resolution | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Brightness | 500 nits |
| Panel | VA |
| Connectivity | HDMI, USB, LAN |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung QM49N 49″ Smart Signage Display, 4K UHD, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | QM49N |
| Screen Size | 49″ |
| Type | Smart Signage Display |
| Resolution | 4K UHD (3840 × 2160) |
| Brightness | 500 nits |
| Panel | VA |
| Connectivity | HDMI, USB, LAN |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung S24C366EAU 24” FHD Curved Monitor, 75Hz, 4ms, AMD FreeSync, HDMI/VGA, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Modeli | S24C366EAU |
| Ekrani | 24″ Full HD |
| Dizajni | Curved 1800R |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Response Time | 4 ms |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Kënd Shikimi | 178° / 178° |
| Teknologji | AMD FreeSync |
| Input | HDMI/VGA |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...
