Po shfaqet përfundimi i vetëm
Viper
Viper Desktop PC, Intel i5 Gen7, 8GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA 9800GT/1GB
Në Stok
| Brand | Viper |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i5-760, 4 Core (3.33GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce 9800 GT 1GB |
| Përdorimi | Office / Multimedia / Basic Gaming |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |