Po shfaqen krejt 2 përfundimet
XO
XO H130 Smart Watch Kids GPS, 1.83″ Touchscreen, New
Në Stok
3 990 L| Brand | XO |
|---|---|
| Modeli | H130 |
| Ekrani | 1.83″ Touchscreen |
| Kamera | 8W Camera |
| SIM | Nano SIM |
| GPS | GPS Positioning |
| Bateria | 700mAh |
| Karakteristika | SOS Emergency |
| Gjendja | New |
XO H140 Smart Watch Kids GPS, 1.83″ Touchscreen, New
Në Stok
2 990 L| Brand | XO |
|---|---|
| Modeli | H140 |
| Ekrani | 1.83″ Touchscreen |
| Kamera | 8W Camera |
| SIM | Nano SIM Support |
| GPS | GPS Positioning |
| Bateria | 650mAh |
| Karakteristika | SOS Emergency |
| Gjendja | New |