Po shfaqen krejt 3 përfundimet
CELERON
HP Engage One Essential POS 14.1″ Touch, Celeron N6211, 8GB DDR4, 128GB NVMe, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Engage One Essential POS |
| CPU | Intel Celeron N6211, 2 Core (3.0GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 128 GB NVMe |
| Ekran | 14.1″ Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP Fortis G9 x360 11″ Touch 2N1 Business Laptop, Intel N6000, 8GB RAM, 256GB SSD, UHD Graphics, +Laps
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | Fortis G9 |
| CPU | Intel Celeron N6000, 4 Core (4.40GHz) |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphic |
| Screen | 11″ x360 Touchscreen |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP TPC-1053-22 22″ FHD Business AiO, Celeron J4025, 8 GB RAM, 128 GB SSD, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | TPC-1053-22 AiO |
| CPU | Intel Celeron J4025 |
| RAM | 8 GB RAM |
| Storage | 128 GB SSD NVMe |
| OS | WIN11 |
| Screen | 22″ FHD |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
