Po shfaqen krejt 3 përfundimet
Core Ultra 5
PC Gaming CyberPower GXi2000CSTV3, Intel Ultra 5 225F, 32 GB RAM DDR5, 2 TB NVMe, Nvidia RTX 5060 / 8GB
Në Stok
| Brand | CyberPower |
|---|---|
| Model | GXi2000CSTV3 |
| Procesori | Intel Core Ultra 5 225F |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Garancia | 12 Muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 16 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5050 8GB |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F, 6 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |