Po shfaqen krejt 3 përfundimet
Core Ultra 5
Minisforum M1 Pro, Intel Ultra 5, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Windows 11, USB-C/A + HDMI, New
Në Stok
| Brand | Minisforum |
|---|---|
| Modeli | M1 Pro |
| Procesori | Intel Core Ultra 5-125H, 14 Core (4.50GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Porta | USB-C, USB-A, HDMI |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 16 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5050 8GB |
| Status | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 5-225F, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| Procesori | Intel Ultra 5-225F, 6 Core (5.0GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Nvidia RTX 5060 8GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
