Po shfaqen krejt 7 përfundimet
Core Ultra 7
Dell 14 Plus DB14250 14″ 2.8K OLED Buisness Laptop, Intel Ultra 7, 32 GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | 14 Plus DB14250 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Display | 14″ 2.8K, OLED |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Dell Alienware Aurora DACT1250 Gaming Desktop, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, RTX 5070/12GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Alienware Aurora DACT1250-7254BLK |
| CPU | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC, Ultra 7 265KF, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5060/8GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 7 265KF, 20 Core (5.50GHz) |
| Kartë Grafike | NVIDIA GeForce RTX 5060 8GB |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook 7 17-DC0073 17.3” FHD Touchscreen Business Laptop, Ultra 7-258V, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, Win11, New
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook 7 17-DC0073 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 258V, 8 Cores (5.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 (8500 MHz) |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Screen | 17.3″ Full HD, Touchscreen |
| GPU | NVIDIA RTX 4050 6GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ProBook 460 G11 16″ FHD Business Laptop, Core Ultra 7, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, Intel Graphics (16GB), New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ProBook 460 G11 |
| Procesori | Intel Core 7 150U, 10 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | Intel Integrated Graphics (Shared 16GB) |
| Ekrani | 16″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAS10 Gaming PC, Intel Ultra 7 265F, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion T5 30IAS10 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 265F, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 12GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkBook 14 G8 IAL 14″ FHD Business Laptop, Core Ultra 7, 32GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc Graphics, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkBook 14 G8 IAL |
| Procesori | Intel Core Ultra 7 255H, 16 Core (5.10GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Arc Graphics |
| Ekrani | 14″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |

