Po shfaqen krejt 6 përfundimet
Core Ultra 9
Gaming PC Prebuilt Ultra 9-285K, 64GB RAM DDR5, 1TB SSD NVMe, 24GB NVIDIA GeForce RTX 4090 24GB
Out of stock
| Brand | Gaming PC |
| Model | Custom Build |
| CPU | Ultra 9-285K 24 Cores (5,70GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | 24GB NVIDIA RTX 4090 |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Gaming PC, Ultra 9 285, 64GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 5080/16GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Procesor | Intel Core Ultra 9 285, 24 Core (5.60GHz) |
| Kartë Grafike | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OMEN 45L GT22-3090 Gaming Desktop, Intel Ultra 9-285K, 64GB DDR5, 2TB SSD, RTX 5090/32GB, WIN11 Pro, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OMEN 45L GT22-3090 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 285K, 24 Core (5.70GHz) |
| RAM | 64GB DDR5 |
| Storage | 2TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5090 32GB |
| WIN | Windows 11 Pro |
| Side Panel | Glass Side Panel |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion T5 30IAX10 Gaming Tower, Intel Ultra 9 275HX, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, GeForce RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion T5 30IAX10 |
| CPU | Intel Core Ultra 9 275HX, 24 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070Ti 16GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 9 285K, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5060Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Super PC Gaming Prebuilt |
| CPU | Core Ultra 9 285K, 24 Core (5.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5060Ti 16GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Ultra 9 285K, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/12GB, New
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Modeli | Gaming PreBuilt |
| CPU | Intel Core Ultra 9 285K, 24 Core (5.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070, 12 GB |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
