Po shfaqen krejt 2 përfundimet
i5
Apple iMac 2013 27″ 2K Retina, Intel i5, 16GB RAM, 256GB SSD, NVIDIA GTX 775M 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2013 |
| Display | 27″ Retina 2K, 2560 × 1440 |
| CPU | Intel Core i5 (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 775M, 2 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 27″ Retina 5K, Core i5, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M380
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i5 4 Cores (3.20GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1TB Fusion |
| GPU | 2 GB AMD Radeon R9 M380 |
| Display | 27″ Retina 5K |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
