Po shfaqen 13–14 nga 14 përfundime gjithsej
i5
Lenovo ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO 27” FHD, Intel i5 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Windows 11 Pro, New
Out of stock
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkCentre Neo 50a Gen5 AiO |
| CPU | Intel Core i5-13420H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Display | 27″ Full HD |
| System | Windows 11 Pro |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
PC Gaming Prebuilt, Intel i5 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, 8GB NVIDIA RTX 5050
Në Stok
| Brand | PC Gaming Prebuilt |
|---|---|
| CPU | Intel Core i5‑14400F, 14 Core (4.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| WIN | 11 PRO |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |