Po shfaqet përfundimi i vetëm
i7
Lenovo ThinkPad P71, 17.3″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen7, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, NVIDIA Quadro M620/2GB
Out of stock
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad P71 |
| CPU | Intel Core i7-7700HQ, 4-core (3.8GHz) |
| RAM | 16GB RAM |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M620/2GB |
| Ekrani | 17.3″ Full HD |
| Satus | Used |
| Garancia | 6 muaj |