Po shfaqen krejt 6 përfundimet
i7
Apple iMac 2015 27” 5K Retina, Intel i7, 16GB RAM, 1TB Fusion, AMD Radeon R9 M390 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 2015 |
| Procesori | Intel Core i7 4‑Core (4.00 GHz) |
| Memoria RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB Fusion Drive |
| Karta Grafike | AMD Radeon R9 M390, 2 GB |
| Ekrani | 27” 5K Retina |
| Statusi | I përdorur (Grade B) |
| Garancia | 6 muaj |
Apple iMac 2017 22” 4K Retina, Intel i7 Gen7, 16GB DDR4, 1TB Fusion, Radeon Pro 555/2GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700, 4 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 1TB Fusion Drive |
| GPU | AMD Radeon Pro 555/2GB |
| Screen | 22” 4K Retina |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G4 Tower Desktop PC, Intel i7 Gen8, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Radeon R7 2GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G4 Tower |
| CPU | Intel Core i7-8700, 6 Core (4.60 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon R7 430 2 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP EliteDesk 800 G5 Tower Desktop PC, Intel i7 Gen9, 16GB DDR4, 512GB SSD, AMD Radeon R7 430 2GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteDesk 800 G5 Tower |
| Procesori | Intel Core i7-9700, 8 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon R7 430 2 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook 850 G6 – 15.6″ FHD, Intel i7 Gen8, 16GB RAM, 512GB SSD, AMD Radeon 550X
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | ZBOOK 850 G6 |
| CPU | INTEL CORE i7-8665U |
| RAM | 16 GB |
| STORAGE | 512 GB SSD |
| GPU | 2 GB AMD RADEON 550X |
| SCREEN | 15.6 FULL HD |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Lenovo ThinkPad E15 15.6″ FHD Laptop, Intel i7 Gen 10, 16GB RAM, 256GB SSD, AMD Radeon RX 640
Në Stok
| BRAND | LENOVO |
| MODEL | THINKPAD E15 |
| CPU | CORE i7-10510U (4,90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| STORAGE | 256 GB |
| GPU | 2 GB AMD RADEON RX 640 |
| SCREEN | 15,6 INCH FULL HD |
| STATUS | PRE-OWNED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |

