| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Po shfaqen 1–12 nga 25 përfundime gjithsej
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | Imac 2017 |
| CPU | Intel Core i7-7700 4 Cores (4.2GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 560/4GB |
| Display | 21.5″ Retina 4K |
| Status | I përdorur |
| Garancia | 6 Muaj |
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | iMac 27″ Retina 5K (2017) |
| CPU | Intel Core i7‑7700, 4 core, Turbo 4.2 GHz |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 575, 4 GB |
| Ekrani | 27″ Retina 5K |
| Statusi | I Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Asus |
|---|---|
| Model | Desktop PC |
| Procesor | Intel Core i7-6700, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | NVIDIA GeForce GTX 980 4GB |
| Përdorimi | Gaming / Office / Multimedia |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Modeli | Inspiron 5770 |
| CPU | Intel Core i7-8550U, 4 Core (4.00GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD + 2TB HDD |
| GPU | AMD Radeon R7 M460 4GB |
| Display | 17.3” Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3470 |
| CPU | Intel Core i7-1270P, 12 core (4.8GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA T550 4GB |
| Windows | Windows 11 Pro |
| Display | 14″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5550 |
| CPU | Intel Core i7-10750H (5.00GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | 4GB NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekrani | 15.6 Inch Full HD+ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z2 Tower G4 Workstation |
| CPU | Intel Core i7-9700 (8 Core, Turbo Boost deri në 4.70 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage256 | GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro WX 3200 / 4 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 TOWER WORKSTATION |
| CPU | INTEL CORE i7-6700 (4,0 GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 4 GB NVIDIA QUADRO K2200 |
| WIN | 11 PRO |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Z240 TOWER WORKSTATION |
| CPU | INTEL CORE i7-6700 (4 CORE 4,00GHz) |
| RAM | 32 GB RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | 4 GB NVIDIA QUADRO K4200 |
| WIN | 11 PRO |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook 15 G5 |
| Procesori | Intel Core i7-8850H, 6 Core (4.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000/4 GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari