Po shfaqen krejt 2 përfundimet
i7
HP EliteBook Folio 1040 G1 14.1″ FHD Business Laptop, Intel i7, Intel HD 4400, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook Folio 1040 G1 |
| CPU | Intel Core i7-4600U (3.30GHz) |
| RAM | 8 GB DDR3 |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | Intel HD Graphics 4400 |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Mini PC TERRA 5000 V3, Intel i7 Gen6, 8GB DDR4, 256GB SSD, HD Graphics 530
Në Stok
| Brand | TERRA |
|---|---|
| Model | Mini PC 5000 V3 |
| Procesor | Intel Core i7-6700T, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafikë | Intel HD Graphics 530 |
| OS | Windows 10/11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
