Po shfaqen 13–20 nga 20 përfundime gjithsej
i7
HP ZBook Fury 16 G9 16″ 4K UHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen12, 64GB DDR5, 1 TB SSD NVMe, NVIDIA RTX A1000/4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 16 G9 |
| Procesor | Intel Core i7‑12800HX, 16-core (5,0GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA RTX A1000/4 GB |
| Ekran | 16″ 4K UHD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Studio G5 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen9, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000/4GB
Out of stock
| Brand | HP |
| Model | ZBook Studio G5 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4.50 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Kartë Grafike | NVIDIA Quadro P1000/4GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Studio G7 15.6″ FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro T1000 4GB
Vlerësuar me 5.00 nga 5
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Studio G7 Mobile |
| CPU | Intel Core i7-10850H, 8 Core (5.10 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro T1000 4 GB |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Lenovo IdeaPad 3 15IAH7 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen12, 16GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/4GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | IdeaPad Gaming 3 15IAH7 |
| Processor | Intel Core i7-12650H, 10 Core (4.70GHz) |
| RAM | 16GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3050 4GB |
| Display | 15.6″ Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkPad P15 G1 Workstation Laptop, Intel i7 Gen10, 32GB DDR4, 512GB SSD M.2, NVIDIA Quadro T1000/4GB
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkPad P15 Gen 1 |
| CPU | Intel Core i7-10850H, 6 Core (5.10GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro T1000/4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD |
| Operation System | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Lenovo ThinkPad X1 Extreme 15.6″ 4K Touchscreen Laptop, Intel i7 Gen8, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, NVIDIA GTX 1050Ti 4GB
Në Stok
|
Microsoft Surface Laptop Studio 14.4″ 2K Touchscreen Business Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050Ti/4GB
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop Studio |
| CPU | Intel Core i7‑11370H, 4-core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050Ti / 4 GB |
| Display | 14.4″ 2K, Touchscreen, 120Hz |
| Status | Used |
| Garanci | 6 muaj |
Zer-Lon Gaming PC, Intel i7, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 1050Ti 4GB, New
Në Stok
| Brand | Zer-Lon |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| CPU |
Intel Core i7-4770 (4 Core, 3,9GHz) |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 1050Ti 4GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
