Po shfaqen 1–12 nga 14 përfundime gjithsej
i9
ASUS Vivobook 16X 16″ FHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR4, 1TB SSD NVMe, Nvidia RTX 4050/6GB, New
Në Stok
| Brand | ASUS |
|---|---|
| Model | Vivobook 16X |
| CPU | Intel Core i9-13900H, 14 Core (5.40GHz) |
| RAM | 32GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Screen | 16″ Full HD+, 120Hz |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Custom Build, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080 16GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.0GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5080 16 GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC Custom Build, Intel i9 Gen14, 64GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080 16GB, New
Në Stok
| Brand | Gaming PC |
|---|---|
| Model | Custom Build |
| CPU | Intel Core i9-14900K, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 64 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 5080 16 GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070Ti/16GB, New
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Model | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i9-14900KF, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 Ti 16GB |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Gaming PC, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5080/16GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Custom Build |
|---|---|
| Modeli | Gaming PC |
| Procesor | Intel Core i9-14900KF, 24 Core (6.00GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 5080 16GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OMEN Transcend 16-u1000 16” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14900HX, 32GB DDR5, 2TB SSD NVMe, RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN Transcend 16-u1000 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekrani | 16″ QHD+ 240Hz |
| Response Time | 3ms |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion 5 15IRX10 15.1″ 2.5K OLED Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5070/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Legion 5 15IRX10 |
| Processor | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Display | 15.1″ 2.5K OLED |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Legion Pro 5 16IRX9 16″ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Legion Pro 5 16IRX9 |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 8 Core (5.4GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX 4070 8GB |
| Ekran | 16″ (2560×1600), 240Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkStation P3 Tower Workstation, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB NVMe SSD, NVIDIA RTX A1000/8GB, Win11, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | ThinkStation P3 Tower |
| CPU | Intel Core i9-14900, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB NVMe SSD |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 8GB |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Raider GE78 HX 13V 17.3″ 2K Gaming Laptop, Intel i9 Gen13, 32GB DDR5, 2TB NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Out of stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Raider GE78 HX 13V |
| Procesor | Intel Core i9-13980HX, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 2 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA GeForce RTX 4070 8GB |
| Ekran | 17.3″ 2K, 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
MSI Vector 17 HX 17” QHD+ Gaming Laptop, Intel i9 Gen14, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 4080/12GB, New
Në Stok
| Brand | MSI |
|---|---|
| Model | Vector 17 HX (A14VHG-649US) |
| Procesori | Intel Core i9-14900HX, 24 Core (5.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA RTX 4080 12GB |
| Ekrani | 17″ QHD+ 240Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Super PC Gaming Prebuilt, Intel i9 Gen12, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5050 8GB
Në Stok
| Brand | Super PC |
|---|---|
| Model | Gaming Prebuilt |
| CPU | Intel Core i9-12900KF (16 Core, 5.20 GHz) |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5050 8GB |
| Memory (RAM) | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Load more products
Loading...

