Po shfaqet përfundimi i vetëm
Intel Core™ i3-N305
HP 15-FD0130 15.6” FHD Business Laptop, Intel i3 N305, 8GB DDR4, 256GB NVMe SSD, Win11, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | 15-FD0130 |
| CPU | Intel Core i3-N305, 8 Core (3.8GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Display | 15.6” Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
