Po shfaqen krejt 4 përfundimet
Intel Core™ i3-N305
HP 15-FD0130 15.6” FHD Business Laptop, Intel i3 N305, 8GB DDR4, 256GB NVMe SSD, Win11, New
SKU:
ACA00014314
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | 15-FD0130 |
| CPU | Intel Core i3-N305, 8 Core (3.8GHz) |
| RAM | 8GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD NVMe |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Display | 15.6” Full HD |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 15-FD0230 15.6″ FHD Touchscreen Buisnes Laptop, Intel i3-N305, 8GB RAM, 256GB SSD, New
SKU:
ACA00014220
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | 15-FD0230 |
| CPU | Intel Core i3-N305, 8 cores (3.8GHz) |
| RAM | 8GB |
| Storage | 256GB SSD |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Windows | Windows 11 |
| Display | 15.6″ Full HD, Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Slim 3 151AN8 15.6″ FHD Business Laptop, Intel i3 N305, 8GB DDR4, 128GB SSD, New
SKU:
ACA00014230
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | IdeaPad Slim 3 151AN8 |
| CPU | Intel Core i3-N305, 8 Core (3.80GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo Slim 3 15IAN8 15.6″ FHD Business Laptop, Intel N100, 4GB DDR4, 128GB UFS, UHD Graphics, New
SKU:
ACA00014221
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Modeli | Slim 3 15IAN8 |
| CPU | Intel N100, 4 core (3.4 GHz) |
| RAM | 4GB DDR4 |
| Storage | 128GB UFS |
| GPU | Intel UHD Graphics |
| Display | 15.6″ Full HD |
| Windows | Windows 11 |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
