Po shfaqet përfundimi i vetëm
INTEL N5030
HP ProBook x360 435 G7 13.3″ FHD Touchscreen, AMD Ryzen 5 4500, 8GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | Probook x360 435 G7 |
| CPU | AMD Ryzen 5 4500 (6 CORE 4.10GHz) |
| RAM | 8 GB RAM |
| STORAGE | 256 GB SSD |
| GPU | AMD Radeon GRAPHICS |
| SCREEN | 13.3 INCH FHD (TouchScreen) |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
