Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Filtroji sipas
- 10 CORE (1)
Filtroji sipas
- 512GB SSD (1)
- 256 GB MEMORY (1)
Filtroji sipas
- 8GB (2)
Filtroji sipas
- New (1)
- Produkt Vitrine (1)
M2 CHIP
Apple iPad Pro 6th Gen, 13″ Liquid Retina, 8GB Memory, 256GB Storage, Wi-Fi+Celular
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 6th |
| CPU | Apple M2 Chip |
| Screen | 13″ Liquid Retina XDR |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Pro 2022 13.3″ Retina, Apple M2, 8GB RAM, 512GB SSD, 10 Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2022 |
| Procesor | Apple M2 Chip, 8 Core |
| GPU | 10 Core |
| RAM | 8 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Ekran | 13.3″ Retina Display |
| Veçori | Touch Bar |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
