Po shfaqen krejt 3 përfundimet
M4 Chip
Apple iPad Pro M4 Pro, 13″ Ultra Retina, 16GB RAM, 512GB Storage
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | iPad Pro 13 M4 |
| Screen | 13″ Ultra Retina XDR |
| RAM | 16 GB |
| Memory | 512 GB |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Status | Produkt Vitrine |
| Garancia | 12 muaj |
Apple Mac Mini 2024, M4 Chip, 16GB Memory, 512GB SSD NVMe, 10 Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini 2024 |
| CPU | Apple M4 Chip (10-Core CPU) |
| GPU | 10-Core GPU |
| RAM | 16 GB Unified Memory |
| Storage | 512 GB Storage |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 15.3” Retina Dispay, M4 Chip, 24GB Memory, 512GB SSD
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Ekrani | 15.3” Retina Display |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Status | New pa kuti |
| Garancia | 12 muaj |
