Po shfaqen krejt 10 përfundimet
M4 Chip
Apple iMac 2024 24″ 4.5K Retina, M4 Chip, 8 Core GPU, 16GB RAM, 256GB SSD, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iMac 2024 |
| CPU | M4 Chip |
| RAM | 16 GB |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 8 Core |
| Screen | 24″ 4.5K Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Air 13″ Retina Display, Apple M4, 1TB Storage, Wi-Fi + Cellular, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Air 13″ M4 |
| Procesor | Apple M4 Chip |
| Storage | 1 TB |
| Ekran | 13″ Liquid Retina Display |
| Lidhja | Wi-Fi + Cellular |
| Kamera | 12 MP |
| Sistemi Operativ | iPadOS |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple iPad Pro 2024 M4, 11″ Ultra Retina XDR, 256GB Storage, Wi-Fi, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | iPad Pro 2024 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Connect | Wi-Fi |
| Storage | 256 GB |
| Screen | 11″ Ultra Retina XDR |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple Mac Mini 2024, M4 Chip, 16GB Memory, 512GB SSD NVMe, 10 Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini 2024 |
| CPU | Apple M4 Chip (10-Core CPU) |
| GPU | 10-Core GPU |
| RAM | 16 GB Unified Memory |
| Storage | 512 GB Storage |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple Mac Mini 2024, M4 Chip, 16GB RAM, 256GB SSD NVMe, 10-Core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | Mac Mini |
| CPU | Apple M4 Chip, 10 Core CPU |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 256 GB SSD NVMe |
| GPU | 10 Core GPU |
| OS | macOS |
| Connectivity | Wi-Fi, Bluetooth |
| Ports | USB-C, USB-A, HDMI, Ethernet, Audio Jack |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 13.6” Liquid Retina, M4 10 Core, 16GB RAM, 256GB SSD, 8 Core GPU
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip, 10C |
| GPU | 8 core |
| Ekrani | 13.6” Liquid Retina |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 256 GB |
| Gjendja | New pa kuti |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 15.3” Liquid Retina, M4 10 Core, 16GB RAM, 256GB SSD, 10 Core GPU, New
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| GPU | 10 core |
| Ekrani | 15.3” Liquid Retina |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 15.3” Retina Dispay, M4 Chip, 24GB Memory, 512GB SSD
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Ekrani | 15.3” Retina Display |
| RAM | 24 GB Memory |
| Storage | 512 GB SSD |
| Status | New pa kuti |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air 2025 15″ Liquid Retina, M4 Chip, 24 GB Memory, 1 TB Storage
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| Ekrani | 15″ Liquid Retina |
| RAM | 24 GB |
| Storage | 1 TB |
| Gjendja | I ri |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro 2024 14” Liquid Retina XDR, M4 Chip, 16GB Memory, 1TB Storage, 10-core GPU, New
Në Stok
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Pro 2024 |
| CPU | M4 Chip (10 Core) |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 1 TB Storage |
| GPU | 10-Core |
| Screen | 14″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
