Po shfaqet përfundimi i vetëm
Ryzen 7
HP EliteBook 735 G6, 13.3″ FHD Business Laptop, AMD Ryzen7 Pro 3700U, 16GB DDR4, 256GB SSD NVMe, Radeon RX Vega 10/2GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | EliteBook 840 G6 |
| CPU | Intel Core i5-8265U (4 Core, 3.90 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Screen | 14.1″ Full HD |
| GPU | Intel UHD Graphics 620 |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
