Po shfaqen krejt 2 përfundimet
Filtroji sipas
- Touchscreen (2)
- 13" (1)
- 15" (1)
Filtroji sipas
- Qualcomm Adreno (1)
Filtroji sipas
- 16GB (2)
Filtroji sipas
- New (2)
SNAPDRAGON X ELITE
Microsoft Surface 7 15” 2.5K Touchscreen Business Laptop, Snapdragon X Elite, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Adreno Graphics, New
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Laptop 7th Edition |
| CPU | Snapdragon X Elite, 12 Core (4.20GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR5X |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Qualcomm Adreno Graphics |
| Screen | 15″ 2.5K Touchscreen, 120Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Microsoft Surface Pro 11 13” FHD 2n1 Touchscreen, Snapdragon X Elite, 16GB LPDDR5x, 1TB SSD NVMe, Qualcomm Adreno, New
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Pro 11 |
| Procesori | Snapdragon X Elite, 12 Core (3.40GHz) |
| RAM | 16 GB LPDDR5x |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafika | Qualcomm Adreno GPU |
| Ekrani | 13″ PixelSense Flow Touchscreen |
| AI | Copilot+ PC |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
