Po shfaqen krejt 2 përfundimet
SNAPDRAGON
Samsung Galaxy Tab Active 5 Pro 10.1” FHD Touchscreen Tablet, 128GB, Water & Dust Resistant, New
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab Active 5 Pro |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon |
| RAM | 6 GB / 8 GB |
| Storage | 128 GB |
| Ekran | 10.1″ Full HD Touchscreen |
| Mbrojtja | Water & Dust Resistant |
| Bateria | 5100 mAh |
| Sistemi Operativ | Android |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Samsung Galaxy Tab S7 5G 11” IPS Tablet, Snapdragon 865+, 6GB RAM, 128GB Storage
Në Stok
| Brand | Samsung |
|---|---|
| Model | Galaxy Tab S7 5G |
| Ekrani | 11” IPS |
| Rezolucioni | 2560 × 1600 |
| Procesori | Qualcomm Snapdragon 865+ |
| RAM | 6 GB |
| Storage | 128 GB |
| Lidhja | 5G / Wi-Fi |
| Status | New |
