Po shfaqen krejt 7 përfundimet
ULTRA 7
ACER Predator Helios Neo 14.5” 2K Gaming Laptop, Intel Ultra 7, 16GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4070/8GB, New
Vlerësuar me 4.33 nga 5
Në Stok
| Brand | ACER |
| Model | Predator Helios Neo |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H, 16 Cores (4.80GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 4070/8GB |
| Screen | 14.5″ 2K Resolution |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP 27-cr1057c 27” FHD Touch All-in-One PC, Intel Core Ultra 7 155U, 32GB RAM, 1TB SSD
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | 27-CR1057c AIO |
| CPU | ULTRA 7 155U |
| RAM | 32GB RAM |
| STORAGE | 1TB SSD |
| OS | WIN 11 (DVD-RW) |
| SCREEN | 27 INCH ( 1920X1080) TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
HP OMEN MAX 16-ah0020 16” FHD+ OLED Gaming Laptop, Ultra 7 255HX, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN MAX 16-ah0020 |
| Procesori | Intel Core Ultra 7 255HX, 20 Core (5.20GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Ekrani | 16″ FHD+ OLED 165Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook X AI 17-DD0047 17.3″ FHD Touch Business Laptop, Ultra 7 256V, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 140V, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook X AI 17-DD0047 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 256V, 8 Core (4.80 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | Intel Arc 140V 8GB |
| Display | 17.3″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniDesk M03-0057C Desktop Profesional, Intel Ultra 7, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3050/6GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniDesk M03-0057C |
| CPU | Intel Core Ultra 7-265, 20 Core (5.30GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3050, 6GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 |
| Paketimi | Tastierë + Maus |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ZBook FireFly G11 16″ OLED 2.8K Mobile Workstation, Ultra 7 155H, 64GB DDR5 RAM, 1TB SSD NVMe, Intel ARC + NVIDIA RTX A500
Out of stock
| Brand | HP |
| Model | ZBook FireFly G11 |
| CPU | Intel Core Ultra 7 155H |
| RAM | 64GB RAM DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe |
| GPU | Intel ARC Graphics
NVIDIA GeForce RTX A500 (4GB GDDR6 dedicated) |
| Screen | 16″ OLED 2.8K |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Lenovo Yoga 27IAH10 27″ 2K (QHD) IPS Business AiO, Ultra 7 255H, 16GB RAM, 1TB SSD NVMe, Intel ARC 140T
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Yoga AIO 27IAH10 |
| CPU | Ultra 7 255H 16-Core (5.10 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe 4.0 |
| GPU | Intel ARC 140T |
| Screen | 27″ QHD (2560×1440) IPS |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |

