Po shfaqen krejt 2 përfundimet
ULTRA 9
HP Omen 16 Slim 16-AN0000 16” WQXGA IPS Gaming Laptop, 240Hz, Ultra 9 285H, 64GB DDR5 RAM, 512GB SSD NVMe, NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB
Në Stok
| Brand | HP |
| Model | OMEN 16 SLIM 16-AN0000 |
| CPU | Core Ultra 9 285H (16 Core / 5,10 GHz) |
| RAM | 64 GB RAM DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 5070 Laptop GPU / 8 GB |
| Screen | 16″ WQXGA (2560×1600), IPS, 240 Hz, 100% sRGB, Anti-glare |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Lenovo ThinkCentre M90a 23.8″ FHD Touch AiO, Intel Ultra 9 285, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, NVIDIA RTX 4050/6GB, Win11 Pro, New
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | ThinkCentre M90a AiO |
| Processor | Intel Core Ultra 9 285, 24 Core (5.60GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 4050 6GB |
| Display | 23.8″ Full HD, Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
