Po shfaqen krejt 11 përfundimet
Xeon
Dell Precision 3640 Workstation, Intel Xeon W-1250, 32GB RAM DDR4, 256GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000 4GB, Windows 10/11
Out of stock
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3640 |
| CPU | INTEL XEON W-1250 (6 Core 4.70GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDr4 |
| STORAGE | 256GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P1000 4GB |
| OS | WIN 10/11 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Dell Precision 3640, Intel Xeon W-1250 6-Core, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA Quadro P1000 4GB, Windows 11 Pro
Në Stok
| BRAND | DELL |
| MODEL | PRECISION 3640 |
| CPU | INTEL XEON W-1250 (6 Core 4.70GHz) |
| RAM | 32GB RAM DDr4 |
| STORAGE | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA QUADRO P1000 4GB |
| OS | WIN 11 PRO (Lincesed) |
| STATUS | NEW |
| GARANCIA | 12 MUAJ |
Dell Precision 7710 17.3″ FHD Workstation Laptop, Xeon E3-1505 v5, 16/32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro M3000M
Në Stok
39 900 L – 49 900 LInterval çmimesh: 39 900 L deri më 49 900 L| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7710 |
| CPU | Intel Xeon E3-1505M v5, 4 Core (3.70GHz) |
| RAM | 16GB / 32GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Display | 17.3″ Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Dell Precision Tower 5810 Professional Workstation, Xeon E5-1620 V3 3.8GHz, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD + 1TB HDD, NVIDIA Quadro M2000 4GB
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1620 V3 (3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD + 1 TB HDD |
| GPU | NVIDIA Quadro M2000 / 4 GB |
| Status | Used |
Dell Precision Tower 5810 Workstation Desktop, Intel Xeon E5-1630 v3, 16GB RAM DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro K4200 4GB
Out of stock
| Brand | Dell |
| Model | Precision Tower 5810 |
| CPU | Xeon E5-1630 V3 (4 Core 3.80 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| SSD | 512 GB |
| GPU | Nvidia Quadro K4200 / 4 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Fujitsu Celsius M740N Workstation, Xeon E5-1620 V4 3.90GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, 4GB NVIDIA GeForce GTX 970
Në Stok
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | CELSIUS M740N |
| CPU | Xeon E5-1620 V4 (3.90 GHz Turbo boost) |
| RAM | 16 GB |
| MEMORY | 512 GB SSD |
| GRAPHIC CARD | 4 GB NVIDIA GeForce GTX 970 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
Fujitsu Celsius M740N, Intel Xeon E-2146G7, 16GB RAM DDR4, 512GB NVMe, 4GB NVIDIA Quadro P2000
Out of stock
| BRAND | FUJITSU |
| MODEL | CELSIUS M740N |
| CPU | Xeon E-2146G7 |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| MEMORY | 512 GB NVMe |
| GRAPHIC CARD | 4 GB NVIDIA QUADRO P2000 |
| STATUS | USED |
| GARANCIA | 6 MUAJ |
HP Z2 Mini G4 Workstation PC, Xeon E-2144G, 32GB DDR4, 512GB SSD, NVIDIA Quadro P1000 4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Z2 G4 Mini Workstation |
| CPU | Intel Xeon E-2144G 4 Core (3.60 GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA Quadro P1000 4 GB |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
HP Z640 Workstation, Intel Xeon E5-1650 V4, 32GB RAM DDR4, 512GB SSD, 4GB NVIDIA Quadro K1200
Out of stock
| BRAND | HP |
| MODEL | Z640 WORKSTATION |
| CPU | E5-1650 V4 |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| ROM | 512 GB SSD |
| GPU | NVIDIA QUADRO K1200 (4 GB) |
| STATUS | USED |
HP ZBook Fury 15 G8 Workstation Laptop, Intel Xeon, 64GB RAM, 1TB SSD, Quadro T1200
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 15 G8 |
| Procesor | Intel Xeon W‑11955M, 8-core, 5.0 GHz |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro T1200, 4 GB |
| Ekran | 15,6″ Full HD |
| Gjendja | Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP ZBook Studio x360 G5 15.6″ FHD Touch Workstation Laptop, Xeon E-2176M, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, Quadro P1000/4GB
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Studio x360 G5 |
| Procesor | Intel Xeon E-2176M, 6 Core (4.40GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro P1000 4GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD Touchscreen, x360 Convertible |
| Sistemi Operativ | Windows 11 Pro |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |

