Po shfaqet përfundimi i vetëm
10.1"
Amazon Fire HD 10 Tablet 10.1″ FHD, 3GB RAM, 64GB Storage, New
Në Stok
| Brand | Amazon |
|---|---|
| Model | Fire HD 10 |
| Ekran | 10.1″ Full HD |
| RAM | 3 GB |
| Storage | 64 GB |
| Bateri | Deri 13 orë |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Po shfaqet përfundimi i vetëm
Në Stok
| Brand | Amazon |
|---|---|
| Model | Fire HD 10 |
| Ekran | 10.1″ Full HD |
| RAM | 3 GB |
| Storage | 64 GB |
| Bateri | Deri 13 orë |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari