Po shfaqet përfundimi i vetëm
10.5"
Microsoft Surface Go 2 10.5″ FHD Touch Tablet 2N1, Intel Pentium Gold, 8GB RAM, 128GB SSD
Në Stok
| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Model | Surface Go 2 |
| Procesori | Intel Pentium Gold 4425Y, 2 Core (1.70GHz) |
| RAM | 8 GB |
| Storage | 128 GB SSD |
| Grafika | UHD Graphics 615 |
| Ekrani | 10.5″ Full HD Touchscreen |
| Forma | Tablet 2n1 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
