Po shfaqet përfundimi i vetëm
13.5"
HP DragonFly G4 13,5” 3K Business Laptop, Intel i7 Gen13, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Dragonfly G4 |
| CPU | Intel Core i7-1365U, 10 Core (5.20GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | Iris Xe Graphics |
| Screen | 13.5″ 3K Display |
| Status | Pre-Owned |
| Garancia | 6 muaj |
