| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Po shfaqen 1–12 nga 18 përfundime gjithsej
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 3541 |
| Procesor | Intel Core i5-9300H, 4 Core, Turbo Boost deri në 4.10 GHz |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ Full HD (standard Dell Precision) |
| Kartë Grafike | Intel UHD Graphics (integrated) |
| Garancia | 6 Muaj |
| Status | Used |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 3571 |
| CPU | Intel Core i7-12800H, 14 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32GB DDR5 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA RTX A1000 4GB |
| Screen | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 Pro |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
| Model | Precision 5550 |
| CPU | Intel Core i7-10750H (5.00GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| GPU | 4GB NVIDIA Quadro T1000 |
| Ekrani | 15.6 Inch Full HD+ |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Në Stok
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | Precision 7560 |
| CPU | Intel Core i5-11500H, 6-core (4.60GHz) |
| RAM | 64GB RAM DDR4 |
| Storage | 512GB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro T1200/4GB GDDR6 |
| Display | 15.6 inch Full HD |
| Status | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Out of stock
| Brand | Dell |
|---|---|
| Model | XPS 15 7590 |
| Procesor | Intel Core i7-9750H, 6-core (4,5GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Ekran | 15.6″ 4K UHD |
| GPU | NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | Victus 15 |
| Procesor | Intel Core i5-12450H, 8 Core (4.40GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 2050 4GB |
| Ekran | 15.6” Full HD, 144Hz |
| Sistemi Operativ | Windows 10/11 |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook 15 G5 |
| Procesori | Intel Core i7-8850H, 6 Core (4.30GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000/4 GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Out of stock
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook 15 G5 |
| Procesori | Intel Core i7-8750H, 6 Core (4.10GHz) |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD M.2 |
| GPU | NVIDIA Quadro P2000, 4 GB |
| Ekran | 15.6″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook 15 G6 Mobile Workstation |
| Procesori | Intel Core i9-9880H, 8 Core (4.80GHz Turbo) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1TB SSD NVMe |
| Grafika | NVIDIA Quadro T2000 4GB |
| Ekrani | 15.6” Full HD |
| Gjendja | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G7 |
| Procesori | Intel Core i7-10810U, 6 Core (4.90GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro P520 4GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | ZBook Firefly 15 G8 |
| Procesori | Intel Core i7-1185G7, 4 Core (4.80GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 1 TB SSD NVMe |
| Karta Grafike | NVIDIA Quadro T520 4 GB |
| Ekrani | 15.6″ 4K UHD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook Fury 15 G7 |
| Procesor | Intel Core i7‑10850H, 6-core, 5,10 GHz |
| RAM | 64 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Grafikë | NVIDIA Quadro T2000, 4 GB |
| Ekran | 15,6″ Full HD |
| Gjendja | Përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
Nuk keni llogari ?
Krijo llogari