Po shfaqen krejt 6 përfundimet
15"
Apple MacBook Air 2025 15.3” Liquid Retina, M4 10 Core, 16GB RAM, 256GB SSD, 10 Core GPU, New
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Air 2025 |
| CPU | Apple M4 Chip |
| GPU | 10 core |
| Ekrani | 15.3” Liquid Retina |
| RAM | 16 GB Memory |
| Storage | 256 GB Storage |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Air M4 15.3″ Liquid Retina, M4 10-Core CPU, 16GB RAM, 256GB SSD, 10-Core GPU
Out of stock
| Brand | Apple |
| Model | MacBook Air M4 |
| CPU | Apple M4 Chip, 10-Core CPU |
| RAM | 16 GB Unified Memory |
| Storage | 256 GB SSD |
| GPU | 10-Core GPU |
| Screen | 15.3″ Liquid Retina |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |
Apple MacBook Pro 2016 15.4″ Retina, Intel i7 Gen6, 16GB RAM, 251GB SSD, AMD Radeon Pro 450 2GB
Out of stock
| Brand | Apple |
|---|---|
| Model | MacBook Pro 2016 |
| CPU | Intel Core i7-6700HQ (4 Core, deri 3.50GHz Turbo Boost) |
| RAM | 16GB |
| Storage | 251GB SSD |
| GPU | AMD Radeon Pro 450 2GB |
| Screen | 15.4″ Retina Display |
| Status | Used |
| Garancia | 6 Muaj |
Apple MacBook Pro Mid 2018 15.4” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 560X 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro Mid 2018 |
| Procesori | Intel Core i9-8950H
6 Core (4.80GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X/4 GB |
| Memoria | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Ekrani | 15.4” Retina |
| Gjëndja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |
HP Engage One Pro POS 19.5″ Touchscreen, Intel i5 Gen10, 16GB RAM, 256GB SSD
Në Stok
| BRAND | HP |
| MODEL | ENGAGE ONE PRO POS |
| CPU | INTEL CORE i5-10500E |
| RAM | 16GB DDR4 |
| MEMORY | 256GB SSD |
| GRAPHICS | INTEL UHD 630 |
| DISPLAY | 19.5 INCH TOUCHSCREEN |
| STATUS | NEW IN BOX |
Lenovo Yoga 720-15IKB x360 15.6″ FHD Touch Laptop, Intel i7 Gen7, 8GB DDR4, 256GB SSD, HD Graphics 630
Në Stok
| Brand | Lenovo |
|---|---|
| Model | Yoga 720-15IKB |
| Procesori | Intel Core i7-7700HQ, 4 Core (3.80GHz) |
| RAM | 8 GB DDR4 |
| Storage | 256 GB SSD |
| Grafika | Intel HD Graphics 630 |
| Ekrani | 15.6″ Full HD Touchscreen |
| Forma | x360 Convertible |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |

