Po shfaqen krejt 2 përfundimet
15"
Acer Nitro 5 15.6″ FHD Gaming Laptop, Intel i7 Gen11, 32GB DDR4, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 3060/6GB, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Model | Nitro 5 |
| CPU | Intel Core i7-11800H, 8 Core (4.60GHz) |
| RAM | 32 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| GPU | NVIDIA GeForce RTX 3060 6GB |
| Display | 15.6″ Full HD, 144Hz |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
Apple MacBook Pro Mid 2018 15.4” Retina, Intel i9 Gen9, 32GB DDR4, 256GB SSD, AMD Radeon Pro 560X 4GB
Në Stok
| Brand | Apple |
|---|---|
| Modeli | MacBook Pro Mid 2018 |
| Procesori | Intel Core i9-8950H
6 Core (4.80GHz) |
| GPU | AMD Radeon Pro 560X/4 GB |
| Memoria | 32GB DDR4 |
| Storage | 256GB SSD |
| Ekrani | 15.4” Retina |
| Gjëndja | I përdorur |
| Garancia | 6 muaj |

