Po shfaqet përfundimi i vetëm
16"
HP OMEN MAX 16-ah0020 16” FHD+ OLED Gaming Laptop, Ultra 7 255HX, 32GB DDR5, 1TB SSD NVMe, RTX 5070/8GB, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OMEN MAX 16-ah0020 |
| Procesori | Intel Core Ultra 7 255HX, 20 Core (5.20GHz) |
| RAM | 32 GB DDR5 |
| Storage | 1 TB NVMe SSD |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5070 8GB |
| Ekrani | 16″ FHD+ OLED 165Hz |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
