Po shfaqen krejt 4 përfundimet
16"
Acer Nitro V16 ANV16-42-R3309 16″ FHD Gaming Laptop, AMD Ryzen 5, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, NVIDIA RTX 5050/8GB, Win11 OEM, New
Në Stok
| Brand | Acer |
|---|---|
| Modeli | Nitro V16 ANV16-42-R3309 |
| Procesori | AMD Ryzen 5 240, 6 Core (5,0GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Storage | 512 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ Full HD, 180 Hz IPS |
| Grafika | NVIDIA GeForce RTX 5050, 8 GB |
| Sistemi Operativ | Windows 11 OEM |
| Gjendja | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP OmniBook 5 16” FHD Business Laptop, AMD Ryzen Al 7, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Modeli | OmniBook 5 |
| Procesori | AMD Ryzen AI 7 350, 8 Core (5.0GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | AMD Radeon Graphics |
| Ekrani | 16″ Full HD |
| Statusi | New |
| Garancia | 12 muaj |
Lenovo ThinkPad E16 G2 16” WUXGA Business Laptop, Intel Ultra 5, 16GB RAM DDR5, 256GB SSD NVMe
Në Stok
| Specifikimi | Përshkrimi |
|---|---|
| Modeli | Lenovo ThinkPad E16 G2 |
| Procesori | Intel Core Ultra 5 12 Core (deri në 4.3 GHz) |
| RAM | 16 GB DDR5 |
| Memoria e brendshme | 256 GB SSD NVMe |
| Ekrani | 16″ WUXGA (1920 × 1200) |
| Statusi | New |
Lenovo ThinkPad E16 Gen1 16” FHD Touchscreen Business Laptop, Intel i5 Gen13, 16GB DDR4, 512GB NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics
Në Stok
| Brand | Lenovo |
| Model | ThinkPad E16 G1 |
| CPU | Intel Core i5-1335U / 10 Cores (4.60GHz) |
| RAM | 16GB RAM DDR4 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| GPU | Intel Iris XE Graphis |
| Screen | 16″ Full HD Touchscreen |
| Status | New |
| Garancia | 12 Muaj |

