Po shfaqen krejt 2 përfundimet
17.3"
HP OmniBook X AI 17-DD0047 17.3″ FHD Touch Business Laptop, Ultra 7 256V, 16GB DDR5, 512GB SSD NVMe, Intel Arc 140V, New
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | OmniBook X AI 17-DD0047 |
| Processor | Intel Core Ultra 7 256V, 8 Core (4.80 GHz) |
| RAM | 16GB DDR5 |
| Storage | 512GB SSD NVMe |
| Graphics | Intel Arc 140V 8GB |
| Display | 17.3″ Full HD Touchscreen |
| OS | Windows 11 |
| Status | New |
| Garancia | 12 muaj |
HP ZBook 17 G3 17.3” FHD Workstation Laptop, Intel i7 Gen6, 16GB DDR4, 512GB SSD, Quadro M3000M/4GB
Në Stok
| Brand | HP |
|---|---|
| Model | ZBook 17 G3 |
| Procesori | Intel Core i7-6820HQ, 4 Core (3.60GHz) |
| RAM | 16 GB DDR4 |
| Storage | 512 GB SSD |
| Grafika | NVIDIA Quadro M3000M 4GB |
| Ekrani | 17.3″ Full HD |
| Statusi | Used |
| Garancia | 6 muaj |
